22 Ocak 2018 Pazartesi

Fenerbahçe Cagliari maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

“Kaybettim” diyenlerle, “Buldum” diyenler burada buluşuyor

Yeni bir sosyal sorumluluk sitesi yayına başladı: www.kaybettimbuldum.com Artık her türlü kayıp, internet teknolojisinin imkanları kullanılarak aranabilecek. Masamızdaki laptoplar, elimizden bırakmadığımız akıllı telefonlar kayıpların bulunması için de katkı sağlayacak.

03 Nisan 2017 Pazartesi 14:29
Bu haber 2079 kez okundu
“Kaybettim” diyenlerle, “Buldum” diyenler burada buluşuyor
1 yıl süren hazırlıkların sonrasında site, Haziran ayının ortasında yayına başladı. Küçük eşyalardan tutun da motosikletlere, otomobillere varıncaya kadar her türlü eşya için ilan vermek mümkün. Sadece eşyalar değil, kaybolan evcil hayvanlar da aranabilecek. Dahası da var: Kaybolan çocuklar, yaşlılar, hastalar da aranacak olanlar kapsamında. Kısacası; kaybettimbuldum.com her türlü kayıpla ilgileniyor.   
Sitede ‘kaybettim’ ilanlarının yanında, kayıpları görenlerin ve bulanların ilanları da yer alacak. Yani ‘gördüm’ ve ‘buldum’ ilanları. Site işleviyle yeni olduğu kadar işleyişiyle de yenilikler içeriyor.

Geliştirilen yazılım sayesinde ilanlar otomatik olarak karşılaştırılarak sonuca ulaşılıyor. Sistem, muhtemel doğrulamaları yaparak kaybedilen ile bulunanı eşliyor. Belli bir aşamaya kadar da bunu başarıyla yapıyor.

www.kaybettimbuldum.com
 kendi alanında ilk ve tek olma özelliği taşıyor. Türkiye’de özel bir yazılım kullanılarak, kaybedilenin detay özellikleri analiz edilerek arama yapılabilen ilk site olma özelliği taşıyor.  Site Türkiye çapına yayılarak, üyeleri ve gönüllüleri ile her geçen gün büyümeyi ve kayıpları hızla bulmayı hedefliyor.
Anahtar Kelimeler: Kaybettimbuldum

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En çok hangi diziyi izliyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
banner6
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV
banner5