25 Kasım 2017 Cumartesi

Fenerbahçe Cagliari maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Kara Sevda 61. bölüm fragmanı izle (Star tv) dizi izle

Star tv'de her hafta heyecan dolu bölümüyle nefes kesen Kara Sevda dizisi 61. bölüm fragmanı yayınlandı.Kara Sevda yeni bölümde neler olacak? Kemal ve Nihan kavuşacak mı? Kara Sevda 61. bölüm Star tv'de Çarşamba günü yayınlanacak. İşte Kara Sevda 61. bölüm fragmanı izle (Star tv) dizi izle

19 Mart 2017 Pazar 23:00
Bu haber 144 kez okundu
Kara Sevda 61. bölüm fragmanı izle (Star tv) dizi izle

Star tv'de her hafta heyecan dolu bölümüyle nefes kesen Kara Sevda dizisi 61. bölüm fragmanı yayınlandı.Kara Sevda yeni bölümde neler olacak? Kemal ve Nihan kavuşacak mı? Kara Sevda 61. bölüm Star tv'de Çarşamba günü yayınlanacak. İşte Kara Sevda 61. bölüm fragmanı izle (Star tv) dizi izleKara Sevda 61. bölüm fragmanı izleKara Sevda 61. bölümde neler olacak?

Kara Sevda 61. yeni bölümüyle 22 Mart gecesi Star tv de ekrana gelecek. Soluksuz izlenen bölümde Zeynep Ozan cinayetiyle baş başa kalacak. Kemal ve Nihan'ın kavuşması an meselesi. Heyecan dolu bölümüyle Kara Sevda nefesleri kesecek.Kara Sevda bir önceki bölümde neler olmuştu?

Nihan ile Kemal’in büyük sınavı

Zeynep’in vurulması, Nihan ile Kemal’in “kardeşlik” üstünden vereceği büyük sınavlardan biri olur. Kemal, Zeynep’in ölümle arasındaki duvar olmaya çalışırken; Nihan, işlenen suçun bedelinin ne olursa olsun ödenmesi için harekete geçer. 

Tarık, Zeynep’i vuranın kim olduğunun peşine düşer ve bu konuda Kemal’i sıkıştırır. Kemal’in suskunluğu, Tarık’ı kendi cevaplarını tehlikeli bir yoldan bulmaya iter.

Emir, Nihan’ın gerçekleri ortaya çıkarmasını engellemek için elinden geleni yapar. Ancak artık ok yaydan çıkmış, Emir’in gücünü bile aşan bir boyuta ulaşmıştır. Nihan ise hayati bir kararın eşiğindedir. Bir yanda vicdanı, diğer yanda annesi vardır. Bu karar, aynı zamanda Nihan ve Kemal’in şimdiye kadar korumaya çalıştıkları sevdaları için de en büyük sınavdır. 

Nihan, hem Zeynep için, hem de Kemal’le ilişkisi için kararını verdiğinde, aşkları da bir seviye daha atlar. Bu kara sevda, bütün kötülüklere rağmen aydınlığa doğru yol alacaktır. Nihan, Kemal’le kuracakları temiz gelecek düşünden asla vazgeçmeyecektir.

Nihan’ın araba kazasının sabotaj olduğunu netleyen Emir, karısının canına kast eden kişiyi bulmak için harekete geçer. Öte yandan Kemal de, Zeynep’i aklamak için Ozan cinayetindeki en önemli düğümlerden birini çözer. 

Kemal ile Emir, iki ayrı kanattan kilit gerçeklere doğru yürürken, Nihan her zamanki gibi Kemal’in peşine takılır. Adım adım kendilerinden saklananlara yol alırlarken, Asu ise kendisine doğru sağlı sollu yaklaşan tehlikenin farkındadır. Kendisine dönen namluları tersine çevirmek için çok zamanı kalmamıştır. 

Bu sefer eşiğinde durdukları cevabın büyüklüğünün farkında olmayan Kemal ve Nihan ise gelecek umutlarını karartan her sırrı açığa çıkartmakta ve varolan her engeli aşmakta hiç bu kadar kararlı ve iradeli olmamışlardır. 

Anahtar Kelimeler: Kara Sevda

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En çok hangi diziyi izliyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner6
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV
banner5