25 Kasım 2017 Cumartesi

Fenerbahçe Cagliari maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 63. bölüm izle - Alparslan Ünal'ı öldürdü

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da nefesler tutuldu. Alparslan Ünal'ı öldürdü. Şok gelişmeler yaşandığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 63. bölümde yer yerinden oynadı. Alparslan Babasının katilinin Ünal olduğunu öğrendiği an masada silahını çekerek Ünal'ı kalbinden vurdu.

29 Mart 2017 Çarşamba 12:24
Bu haber 184 kez okundu
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 63. bölüm izle - Alparslan Ünal'ı öldürdü

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da nefesler tutuldu. Alparslan Ünal'ı öldürdü. Şok gelişmeler yaşandığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 63. bölümde yer yerinden oynadı. Alparslan Babasının katilinin Ünal olduğunu öğrendiği an masada silahını çekerek Ünal'ı kalbinden vurdu.Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle

Masa dağılmak üzere

Masanın etrafındakiler hatalarının bedelini örgütle savaşmak zorunda kalarak ödüyor. Simsar Cemil'e düzenlenen baskının sonuçları ağır olur. Ava giderken avlanan masa üyelerinden Ender'in korktuğu başına gelmiştir.Herkesi bitirme planlarında eylemlerine ara vermeyen Avni ve Cemil silah ticaretinde tekel olma yolunda birlikte hareket etmeye devam ederler. Hızır'ın ise sabrı taşmaktadır. Avni'yi örgüte karşı birlikte hareket etmeye yanaşmazsa öldürmekle tehdit eder. Bunun için ilk isteği düşmanlarını köşeye sıkıştı?rabileceği bir adrestir. Ünal'ın derdi de hem CIA tarafından korunan hem de İstihbaratta eli kuvvetli olan Avni'yi bitirmektir.


Böylece eski gücüne tekrardan sahip olabilecektir. CIA ile bir araya gelen Alp ile Ceylan oynadıkları tehlikeli oyunda çok önemli bir noktaya gelirler. Kimin kazanacağını kestirmenin güç olduğu bu kumarın sonunda kaybedeni feci bir son beklemektedir.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En çok hangi diziyi izliyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner6
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV
banner5