23 Kasım 2017 Perşembe

Fenerbahçe Cagliari maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Diriliş Ertuğrul 80. bölüm izle (TRT 1) dizi izle

Diriliş Ertuğrul 80. bölüm izle. Herkesin soluksuz izlediği ve reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisi 80. bölümde neler olacak? Her hafta Çarşamba günleri ekrana gelen Diriliş Ertuğrul 80. bölüm fragmanı izle. TRT 1'de ekrana gelen Diriliş Ertuğrul dizi izle. Diriliş Ertuğrul 80. bölüm izle (TRT 1) dizi izle

14 Mart 2017 Salı 09:28
Bu haber 480 kez okundu
Diriliş Ertuğrul 80. bölüm izle (TRT 1) dizi izle

Diriliş Ertuğrul 80. bölüm izle (TRT 1) dizi izle. Diriliş Ertuğrul 80. bölüm fragmanı son bölümü biter bitmez ekrana geldi. Diriliş Ertuğrul yeni bölümde neler olacak? TRT 1'de 15 Mart günü ekrana gelecek olan Diriliş Ertuğrul 80. bölüm tüm merak edilenler haberimizden öğrenebilirsiniz. Diriliş Ertuğrul 80. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız. İşte merak edilenler ve Diriliş Ertuğrul yeni bölümü izle.Kuveyt'te 'Diriliş Bamsı' karakteri için taziye ilanı

Son dönemde Ortadoğu ve Arap ülkelerinde en fazla izlenen Türk dizilerinden olan "Diriliş Ertuğrul" ile ilgili ilginç bir olay yaşandı.

Kuveyt’in güneyindeki El-Cehara bölgesinde, Diriliş Ertuğrul dizinin son bölümünde vefat ettiği düşünülen Bamsı karakteri için taziye ilanı asıldı.

Bamsı’nın ölümünden etkilenen bir Kuveytlinin bölgenin işlek caddelerinden birine astığı Arapça taziye afişinde, “Kayı aşiretinin taziyesi. Bamsı Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Barışma Ertuğrul… Bamsı sen Ertuğrul’un kaybısın, şahidiz.” ifadeleri yer alıyor.

Diriliş Ertuğrul 80. bölüm fragmanı izle (TRT 1) dizi izle

Sosyal medyada büyük ilgi çeken olayla ilgili, dizinin Arap izleyicilerinden olumlu yorumlar geldi.

Katar televizyonunun Arapça dublajla yayınladığı dizi, Arap dünyasında büyük ilgi görürken, müdavimleri diziyi internet üzerinden Arapça alt yazılı olarak takip ediyor.

Diriliş Ertuğrul Bamsı öldü mü? - İzle

Diriliş Ertuğrul Bamsı öldü mü? - TIKLA İZLEDiriliş Ertuğrul 80. bölüm fragmanı izleDiriliş Ertuğrul 80. Bölümde neler olacak?

Diriliş Ertuğrul yeni 80. bölüm fragmanı dizinin fanları tarafından merakla bekleniyor. Yeni bölümü biraz geç başlayan ve hayranlarını korkutan Diriliş Ertuğrul son bölümde, zindandan kurtulmaya çalışan Bamsı’nın ölüp ölmediği büyük soru işareti uyandırdı. Aslıhan ise mağarada rehin tutuldu. Diriliş Ertuğrul son bölüm ardından 80. yeni bölüm fragmanı yayınladı mı?

TRT 1’in Çarşamba akşamları yayınlanan ve reyting rekorları kıran tarihi dizisi Diriliş Ertuğrul 79. son bölüm ile ekranlara geldi. Diriliş Ertuğrul son bölüm ardından dizinin takipçileri Diriliş Ertuğrul 80. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt aradı. Dizinin son bölümünde, zindandan kurtulmaya çalışan Bamsı’nın ölüp ölmediği büyük soru işareti uyandırdı. Aslıhan ise mağarada rehin tutuldu. Diriliş 80. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 79. yeni bölümü bu akşam yayın saatinde aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz. Diriliş Ertğrul dizisinin konusu ise Moğollarla zorlu bir mücadele veren Ertuğrul Bey, kutlu davasının peşinden gidebilmek için kardeşlerinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Ertuğrul Bey’e inanan Kayılar, bu ayrılığın ardından yollara düştüler.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

büyük Pazarlık Vasilius'un desteğiyle Aliyar ve Ural'a büyük tuzak kuran Batuhan, tam hedefine ulaşacakken Ertuğrul ve alplarının yetişmesiyle durum tersine dönmüştür. Fakat bu durum ağır sonuçlara neden olmuş ve Aliyar ağır yara almıştır. Aliyar'ın haberi Çavdar Obasında ve Kayı Obasında büyük üzüntüye neden olacaktır. Aliyar'ın yokluğunu fırsat bilen Ural, iki oba arasındaki birliği bozmaya yönelik eylemde bulunacaktır. Peki Ertuğrul ve Sadettin Köpek'in Ural'ın bu hareketine karşı tepkisi ne olacaktır? Aslıhan bağlı tutulduğu mağarada büyük tehlike içerisindedir. Onun yerini bilen Batuhan ve Bugay da ölmüştür. Peki Aslıhan mağaradan kurtulabilecek midir? Diğer yandan Bamsı kalede kavga çıkarmış bunun neticesinde zindana atılmıştır. Zindanda çok tehlikeli biri ile birlikte kalacaktır. Onun orada olduğunu bilen Haçaturyan ve Dumrul'un elinden bir şey gelmemektedir. Peki Bamsı zindandan nasıl kurtulacaktır? Zindandan çıktıktan sonra onu bekleyen büyük tehlike ne olacaktır?Diriliş "Ertuğrul"

Moğollarla zorlu bir mücadele veren Ertuğrul Bey, kutlu davasının peşinden gidebilmek için kardeşlerinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Ertuğrul Bey’e inanan Kayılar, bu ayrılığın ardından yollara düştüler. Çetin geçen koşullarda Karacadağ sınırlarına kadar ilerleyen Kayıları burada bambaşka bir dünya bekliyordu. Yeni yurtları onlara farklı bir iklim, farklı topraklar ve farklı insanlar sunacaktı. Ertuğrul Bey, kutlu davasına giden yolda daha güçlü ve daha acımasız düşmanları olacağının farkındaydı. Peki, yeni düşmanlarını alt edebilmek için kılıcının keskinliği yetecek miydi?Ertuğrul Bey artık başka bir dünyadaydı. Ve bu dünya da at koşturmak daha çok akıl, cesaret ve sabır istiyordu. Karşısına daha güçlü ve daha acımasız olarak çıkan Tapınakçılar, Ertuğrul Bey’i zafer için yeni yöntemler bulmaya zorlayacaktı. Zira Tapınakçıların gizli eli olan Simon bir kılıç darbesiyle öldürülemeyecek kadar zeki ve güçlüydü. Üstelik Simon yalnız da olmayacaktı. Ertuğrul Bey, Simon’a destek olan Müslümanları öğrendiğinde ne yapacaktı? Ertuğrul Bey, kılıçların sustuğu, akıl oyunlarının konuştuğu bir cehennemin içindeydi. Peki, aklı onu bu cehennemin ateşinden koruyabilecek miydi?

Karacadağ etekleri birçok Türkmen Obasına yurt olmuştu. Fakat aslen Tatar olan Çavdaroğlu Obası, aralarında en güçlü olanlarıydı. Bu güçlerini ise başarısızlığa tahammülü olmayan ve obayı demir yumrukla yöneten Candar Bey’den alıyorlardı. İktidarını yıllarca koruyan Candar Bey, en büyük imtihanını evlatlarıyla verecekti. Candar Bey’in büyük oğlu Ural’ın ihtirası obanın kaderini belirleyecekti. Çavdaroğlu ve Kayı Obası arasında yaşanacak gerilimi Candar Bey’in hamleleri durdurabilecek miydi? Ertuğrul Bey, Çavdaroğlu Obasından hiç beklemediği teklifler ve tehditler alacaktı. Peki, Kayılar ve Çavdaroğulları’nın yolu nerede ve nasıl kesişecekti? Ertuğrul’un vereceği her karar hem obanın kadınları hem de beyleri için yeni sonuçlara gebeydi.Ertuğrul artık obanın beyi olmuştu. Obada yeni sorunlar baş göstermişti. Göç yolunda yorgun düşen Kayılar ülküleri ve nefisleri arasında sıkışıp kalmıştı. Onlar için bu imtihan hiç kolay olmayacaktı. Dışarıda düşmanlarıyla mücadele veren Ertuğrul Bey’i içerde ise yeni sorunlar bekliyordu. Göç yolunda sevdiklerinden ayrı düşen ve kıtlık tehlikesiyle karşı karşıya kalan Kayılar birliklerini koruyabilecekler miydi?

İhanet, ihtiras ve akıl oyunlarıyla yüz yüze gelen Ertuğrul için tek hedef vardı. Bir milletin dirilişine vesile olmak…

Anahtar Kelimeler: Diriliş Ertuğrul

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En çok hangi diziyi izliyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner6
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV
banner5