• Günün HaberleriGünün Haberleri
 • YazarlarYazarlar
 • ArşivArşiv
 • Gazete ManşetleriGazeteler
 • Hava DurumuHava Durumu
 • OyunlarOyunlar
 • Sitene EkleSitene Ekle
 • İletişimİletişim
 •  

  Ana Sayfa » Medya » O SES TÜRKİYE ÇEYREK FİNAL FULL İZLE - 6 Ocak

  O SES TÜRKİYE ÇEYREK FİNAL FULL İZLE - 6 Ocak

  O Ses Türkiye'nin seçmelerinde takımında yarışmacısı olmadığı için alay konusu olan Gökhan takımına almayı başardığı güçlü sesler ile yarı finale tam 5 yarışmacısını taşımayı başardı.

   
  O SES TÜRKİYE ÇEYREK FİNAL FULL İZLE - 6 Ocak
   
   

  O Ses Türkiye'nin seçmelerinde takımında yarışmacısı olmadığı için alay konusu olan Gökhan takımına almayı başardığı güçlü sesler ile yarı finale tam 5 yarışmacısını taşımayı başardı. 8 yarışmacının yer aldığı yarı finalde Ebru Gündeş, Hadise ve Murat Boz sadece birer yarışmacılarını yarı finale taşıyabildiler.

  O Ses Türkiye'de çeyrek final heyecanı sona erdi. Son iki canlı yayının kaldığı O Ses Türkiye'de yarı finale kalan 8 yarışmasının 5'i Gökhan'ın takımındaki yarışmacılar oldu. Diğer jüri üyeleri ise sadece birer yarışmacısını yarı finale taşıyabildiler.

  İŞTE YARI FİNALE KALAN YARIŞMACILAR

  GÖKHAN'IN TAKIMI: Hasan Doğru, Yasemin, Mert Demir, Abdullah ve Ersin Yılmaz

  EBRU GÜNDEŞ'İN TAKIMI: Anıl Can

  HADİSE'NİN TAKIMI: Tuğba

  MURAT BOZ'UN TAKIMI: Rıza

  O SES TÜRKİYE YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ

  Hadise tek yarışmacısı Tuğba ile Gökhan'ın takımından Ersin Yılmaz'ı

  Murat Boz tek yarışmacısı Rıza ile Gökhan'ın takımından Abdullah'ı

  Ebru Gündeş tek yarışmacısı Anıl Can ile Gökhan'ın takımından Mert Demir

  Gökhan'ın kalan iki yarışmacısı Hasan Doğru ile Yasemin ile karşılaşacak.

  Ebru Gündeş, Murat Boz, Hadise ve Gökhan'ın jüri üyeliğini yaptığı Acun Medya'nın yapımcılığını üstlendiği O Ses Türkiye'de artık sona yaklaşıldı. Canlı yayın eşleşmelerinin başladığı yarışmada sona kalan 16 yarışmacının karşılaşmaları yine heyecan kesti.

  TUĞBA VE CÜNEYT KARŞILAŞMASI

  Hadise'nin yarı finalde yarışmacısız kalmaması için son şansı olan Tuğba ile Ebru Gündeş'in yarışmacısı Cüneyt çeyrek final karşılaşmalarının son yarışında karşı karşıya geldiler.

  Hadise'nin yarışmacısı Tuğba 'Tanrım Beni Baştan Yarat' isimli şarkı ile çeyrek final performansını sergilerken Ebru'nun yarışmacısı Cüneyt 'Hangimiz Sevmedik' isimli şarkıyı seslendirdi. Yapılan SMS oylaması sonuçlarına göre Tuğba % 62, Cüneyt ise %38 oy aldı. Bu sonuç en çok Hadise'yi sevindrdi. Hadise'de yarı finale bir yarışmacı taşımayı başardı.

  MERT DEMİR VE SOYHAN KARŞILAŞMASI

  Gökhan'ın çeyrek finaldeki son yarışmacısı Mert Demir gtarı ile çıktığı O Ses Türkiye sahnesinde 'Sevda Çiçeği' isimli şarkıyı seslendirirken Ebru Gündeş'in yarışmacısı Soyhan 'Ben Yine Sana Vurgunum' adlı parçayı yorumladı.

  Açıklanan SMS oylaması sonuçlarında Mert %59, Soyhan ise %41 oy aldı. Gökhan bu sonuç ile 6 yarışmacı ile katıldığı çeyrek finalde sadece Nur Cennet'i kayıp ederek 5 yarışmacısı ile yarı finale taşımayı başardı.

  TAMER VE YASEMİN KARŞILAŞMASI

  O Ses Türkiye'nin çeyrek finalinde iddialı karşılaşmalarının birinde Ebru Gündeş'in takımından Tamer ile Gökhan'ın efsaneleşen yarışmacısı Yasemin arasında gerçekleşti.

  Tamer'in 'Unutamam' isimli parçı ile yarı final şansı aradığı yarışmada Yasemin 'İtirazım Var' parçası ile performansını sergiledi. Yapılan SMS oylaması sonuçlarında Tamer % 47, Yasemin ise %53 oy aldı. Adını yarı finale yazdıran Yasemin sevincini Gökhan ile sarılarak paylaştı.

  HASAN DOĞRU VE SONER KIP KARŞILAŞMASI

  Gökhan'ın takımında yer alan kişiliği ve duruşu ile topladığı beğenileri sesinin güzelliği ile ikiye katlayan Hasan Doğru Aşık Veysel'in efsaneleşen 'Uzun İnce Bir Yol' isimli türküsünü yorumladı. Rakibi Soner Kıp ise bir roman havası olan 'A Be Kaynana' isimli şarkısı seslendirdi.

  Başa baş geçen oylamada jüri üyelerinin ve yarışmacıların heyecanlı bekleyişi içerisinde açıklanan SMS oylamasında Hasan Doğru %64, Soner kıp ise %36 oy aldı.

  RIZA VE LEVENT KARŞILAŞMASI

  O Ses Türkiye'nin yarışmacı sayısı ile sıkıntı yaşayan iki yarışmacısı Hadise ve Murat Boz için önemli anların yaşandığı karşılaşmada Rıza ve Levent karşı karşıya geldiler.

  Murat Boz'un takımından Rıza'nın 'Aşk Yok Olmaktır' isimli parçayı seslendirdiği çeyrek final karşılaşmasında Hadise'nin takımından Levent 'Biraz Ayrılık' ile yarı final şansı aradı.

  Kritik SMS oylamasında Rıza % 52 oy alırken Levent ise %48 oy aldı. Oylama sonrasında Rıza için gelen seyirci isteğini geri çevirmeyen Acun Ilıcalı performansın tekrar sergilenmesine izin verdi. Bu oylama ile Hadise çeyrek finaldeki ilk karşılaşmasında yarışmasını kaybederek tek yarışmacı ile kaldı. 

  ANIL VE ABDULLAH KARŞILAŞMASI

  Murat Boz'un düellolarda elediği Abdullah'ı takımına transfer ederek çeyrek finale kadar gelmesini sağlayan Gökhan ile yine Murat Boz'un takımında yer alan Anıl'ın karşılaşması bu yönü ile önemini bir kat daha artırdı.

  Murat Boz'un takımında yer alan Anıl 'Unutamam' isimli şarkı, Gökhan'ın insanlığı ve karakteri ile seyircilerden tam not alan yarışmacısı Abdullah ise  'Seni Unutsaydım Beklermiydim Hiç' isimli parçayı seslendirdi.
  SMS oylamasını sonuçlarında Anıl % 20 oy alırken Abdullah % 80 oy alarak adını yarı finale yazdırdı. Anıl'ın stüdyodaki seyircilerin gönlünü kazanması Acun Ilıcalı'nın dikkatinden kaçmadı. 

  ÇİĞDEM VE ERSİN YILMAZ KARŞILAŞMASI

  Ebru Gündeş ile Gökhan'ın yarışmacılarının çok olmasından dolayı peş peş iki yarışmacısının sahne aldığı O Ses Türkiye'nin çeyrek final elemelerinde Çiğdem ve Ersin karşı karşıya geldiler.

  Ebru Gündeş'in takımından Çiğdem'in 'Dinle' isimli şarkı ile sahne aldığı yarışmada Gökhan'ın yarışmacısı Ersin Yılmaz sazı ile birlikte çıktığı sahnede 'Sende Başını Alıp Gitme Ne Olur' isimli efsane bir şarkıyı seslendirdi.

  SMS oylamasında Çiğdem % 25 oy alırken Ersin % 75 oy alarak yarı finale adını oldukça rahat yazdırdı.


  ANIL CAN VE NUR CENNET KARŞILAŞMASI


  O Ses Türkiye'de çeyrek final heyecanı başladı. 16 Yarışmacı ile başlayan O Ses Türkiye'nin çeyrek final gecesinin sonunda yoluna devam eden sadece 8 yarışmacı kalacak.

  Çeyrek Final heyecanının ilk yarışmacıları Ebru Gündeş'in takımından Anıl Can ile Gökhan'ın takımından Nur Cennet oldu. Anıl Can çeyrek finalde 'Veda Makamı' isimli parçayı seslendirirken rakibi Nur Cennet 'Herşeyi Yak' isimli şarkısı seslendirdi.

  GÖKHAN YARIŞMACILARINA SAHİP ÇIKTI

  Hadise ve Murat Boz'un Nur Cennet'e olumsuz yorumlar yapmasına tepki gösteren Gökhan, herkesin dekone olduğunu söyleyerek 'benim yarışmacılarım çok iyi' diyerek sahip çıktı.

  SMS oylamasında alınan sonuçlarda ise Anıl Can % 52, Nur Cennet ise % 48 oy aldı. Başa baş giden oylamada Anıl Can yarı finale kalmaya hak kazandı. Nur Cennet ise çeyrek finalde O Ses Türkiye'ye herşey için teşekkür ederek veda etti.


  STAR TV CANLI İZLE

  O SES TÜRKİYE'DE SONA KALAN 16 YARIŞMACI

  Gökhan'ın 6, Ebru Gündeş'in 5, Murat Boz'un 3 ve Hadise'nin 2 yarışmacısı O Ses Türkiye'de yoluna devam etme başarısı gösterdiler. Bu akşam ekranlara gelecek yeni bölümde jüri üyeleri kalan yarışmacılarını eşleştirerek finale bir adım daha yaklaşacaklar.

  ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ

  Hadise'nin takımından Tuğba ile Ebru'nun takımından Cüneyt

  Murat Boz'un takımından Rıza ile Hadise'nin takımından Levent

  Ebru Gündeş'in takımından Anıl Can ile Gökhan'ın takımından Nur Cennet

  Gökhan'ın takımından Murat Demir ile Ebru'nun takımından Soyhan

  Murat Boz'un takımından Anıl ile Gökhan'ın takımından Abdullah

  Ebru Gündeş'in takımından Çiğdem ile Gökhan'ın takımından Ersin Yılmaz

  Gökhan'ın takımından Hasan Doğru ile Murat'ın takımından Soner Kıp

  Ebru Gündeş'in takımından Tamer ile Gökhan'ın takımından Yasemin

   
   
  7 Ocak 2014 Salı 01:01
  Kaynak: Belirtilmedi
   
  (0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
  <p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
   
  FACEBOOK PROFİLİNLE YORUM EKLE
   
   
  BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
   
  TÜM HABERLER
   
  Analiz
   
  Yazarlar
   
   
  Lig Puan Durumu
   
  TAKIM
  O
  G
  B
  M
  P
  1
  Fenerbahçe
  33
  22
  5
  6
  71
  2
  Galatasaray
  33
  17
  11
  5
  62
  3
  Beşiktaş
  33
  17
  10
  6
  61
  4
  Sivasspor
  33
  16
  5
  12
  53
  5
  Trabzonspor
  33
  13
  11
  9
  50
  6
  Kasımpaşa
  33
  12
  12
  9
  48
  7
  KDÇ Karabükspor
  33
  12
  11
  10
  47
  8
  Gençlerbirliği
  33
  13
  5
  15
  44
  9
  Akhisar Bld.Spor
  33
  12
  8
  13
  44
  10
  Bursaspor
  33
  11
  10
  12
  43
  11
  Torku Konyaspor
  33
  11
  8
  14
  41
  12
  Eskişehirspor
  33
  10
  11
  12
  41
  13
  Çaykur Rizespor
  33
  9
  12
  12
  39
  14
  Kayseri Erciyesspor
  33
  10
  7
  16
  37
  15
  Gaziantepspor
  33
  10
  7
  16
  37
  16
  Elazığspor
  33
  10
  4
  19
  34
  17
  M.P. Antalyaspor
  33
  6
  13
  14
  31
  18
  Kayserispor
  33
  7
  8
  18
  29
   
   
  Namaz Vakitleri
   
  İmsak
  03:37
  Güneş
  05:41
  Öğlen
  13:12
  İkindi
  17:07
  Akşam
  20:21
  Yatsı
  22:09
   
  Anket
  TFF Süper Kupa'yı hangi takım kazanır?
  Fenerbahçe
  Galatasaray
   
   
   
   
  KURUMSAL

  İÇERİK

  İLETİŞİM

  • Facebook Paylaş Twitter Paylaş