25 Kasım 2017 Cumartesi

Fenerbahçe Cagliari maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Sayısal Loto sonuçları (18 Şubat 2017)

18 Şubat 2017 Sayısal Loto sonuçları MPİ tarafından açıklandı. Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişinde 6 bilen çıkmayınca, 3 milyon 581 bin 571 lira 66 kuruş ikramiye devretti.Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından düzenlenen 18 Şubat 2017 Sayısal Loto sonuçları açıklandı. Sayısal Loto sonuçları mpi ile eş zamanlı olarak sitemizde yayınlandı. İşte 18 Şubat 2017 Sayısal Loto Sorgulama adresi. Sayısal Loto sonuçları öğrenmek için tıklayınız.

20 Şubat 2017 Pazartesi 10:32
Bu haber 185 kez okundu
Sayısal Loto sonuçları (18 Şubat 2017)
 Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından düzenlenen Sayısal Loto Sonuçları açıklandı. Sayısal Loto sonuçları mpi ile eş zamanlı olarak sitemizde yayınlandı. İşte 18 Şubat 2017 Sayısal Loto Sorgulama adresi. Sayısal Loto sonuçları öğrenmek için tıklayınız.


Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta düzenli çekilişi yapılan Sayısal Loto sonuçları mpi ile eş zamanlı olarak trhaberler'den öğrenebilirsiniz. Sayısal Loto sonuçları 18 Şubat 2017 tarihli çekilişi ve Milli Piyango Sorgulama hakkında merak edilenleri burada bulabilirsiniz. İşte Sayısal Loto sonuçları.

Milli Piyango İdaresince düzenlenen Sayısal Loto'nun bin 58'inci hafta çekilişinde 6 bilen çıkmadı, 3 milyon 581 bin 571 lira ikramiye devretti.

Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar 2, 18, 28, 33, 36 ve 40 olarak belirlendi.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, 5 bilen 138 kişi 5 bin 708 lira 75'er kuruş, 4 bilen 7 bin 875 kişi 75 lira 30'ar kuruş, 3 bilen 147 bin 200 kişi 11 lira 35'er kuruş ikramiye kazandı.
SAYISAL LOTO SONUÇLARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sayısal Loto sonuçları her hafta Cumartesi günü akşam saat 21.00'den itibaren sitemizden öğrenebilirsiniz. Sayısal Loto sonuçları 18 Şubat 2017 çekilişi burada. Milli Piyango Sorgulama sayfası ve Sayısal Loto sonuçları öğrenmek için bizi takip etmeye devam edin. Sayısal Loto sonuçları 18 Şubat 2017 MPİ tarafından resmi sitesine eklenir eklenmez haberimize eklenecektir. Sayısal Loto sonuçları yıllardır her hafta sonu Cumartesi akşamı çekilmektedir. Sayısal Loto sonuçları öğrenmek isteyenler biletlerini buradan rahatlıkla bakabilir ve ikramiye çıkıp çıkmadığını öğrenebilirler. Sayısal Loto sonuçları için isterseniz mpi.gov.tr adresine giriş yaparakta erişim sağlayabilirsiniz.

Sayısal Loto Hakkında Merak Edilenler

Oyunun Özellikleri

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, "Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir. Bu şekilde yapılacak devir üç haftadan fazla olamaz. Dördüncü haftada altı numarayı doğru tahmin eden çıkmazsa, bu gruba ayrılan tutar, önceki haftalardan devredilmiş tutarlar ile birlikte beş numarayı (olmaması halinde dört numarayı) bilenler arasında dağıtılır." olarak belirlenmiştir.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En çok hangi diziyi izliyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner6
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV
banner5