25 Kasım 2017 Cumartesi

Fenerbahçe Cagliari maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Referandum sonuçları 2017 - İl İl Referandum sonuçları (Canlı İzle)

Referandum sonuçları 2017 - İl İl Referandum sonuçları (Canlı İzle). Referandum için geri sayım başladı. 16 Nisan 2017 Referandum sonuçları an ve an gelişmeleri , illere göre Referandum sonuçları ve Referandum sonuçları canlı izlemek için tıklayınız. Referandum sonuçları evet - hayır tercihleri il il sizlerle olacağız. Referandum sonuçları , İl İl Referandum sonuçları canlı izle ve Referandum sonuçları ysk sorgulama.

05 Nisan 2017 Çarşamba 10:58
Bu haber 258 kez okundu
Referandum sonuçları 2017 - İl İl Referandum sonuçları (Canlı İzle)

Referandum sonuçları 2017 - İl İl Referandum sonuçları (Canlı İzle) 16 Nisan 2017 tarihinde Referandum yapılacak. Seçmenler Referandum için sandık başına gidecekler Referandum sonuçları an ve an gelişmeleri trhaberler farkıyla canlı olarak sizlerle olacak. Referandum sonuçları , Referandum sonuçları 2017 ve Referandum sonuçları canlı izlemek için ana sayfamızı takip ediniz. Referandum sonuçları hakkında çıkan tüm haberler haberimizde olacaktır. Referandum sonuçları 2017 evet hayır tercihleri il il Referandum sonuçları canlı olarak sizlerle olacaktır. Referandum sonuçları tüm gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz. 

Referandum sonuçları Canlı İzle

Referandum sonuçları gelmeye başladıkça sitemize tüm illerin oy oranları olarak haberimize eklenecektir. Referandum sonuçları 2017 açıklanır açıklanmaz Yüksek Seçim Kurulu (YSK) nun yasağı kaldırmasından sonra tüm illerin Referandum sonuçları haberimizde bulabilirsiniz. Referandum sonuçları başta Ankara, İstanbul, Referandum sonuçları İzmir, Bursa, Eskişehir, Trabzon, Erzurum ve 81 ilin tüm Referandum sonuçları ayrıntılı olarak burada bulabilirsiniz.

Ayrıca Referandum sonuçları TV ekranlarından canlı olarak aktif linkleri haberimize eklenecektir. TRT 1 Referandum sonuçları, Habertürk Referandum sonuçları, A Haber Referandum sonuçları izlemek için linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

Referandum sonuçları YSK ile eş zamanlı olarak canlı izlemek için tıklayınız. 

Referandum sonuçları hakkında çıkan başlıca haberler şu şekilde;

Referandum sandık Sorgu - YSK Referandumda hangi okulda oy kullanacağım?

2017 Hangi okulda oy kullanacağım? YSK sorgulama ekranı için TIKLAYIN!

Referandum sandık sorgu - Referandumda hangi okulda oy kullanacağım? YSK sandık sorgulama 2017! Hangi sandıkta oy kullanacağım? Referandumda nerede oy kullanacağım? Nerede oy kullanacağım? 2017 YSK sandık sorgulama! YSK seçmen sorgulama! Nerede, hangi sandıkta oy kullanacağım?Referandum ne zaman yapılacak? Seçim ne zaman? YSK Seçmen Oy Kullanma Yeri Sorgulama? Nerede Oy Kullanacağım?
 

REFERANDUMDA KAÇ MİLYON KİŞİ OY KULLANACAK?

Türkiye'de yurt içi seçmen kütüğüne kayıtlı 55 milyon 336 bin 960 seçmen bulunuyor. Bu seçmenler yaklaşık 164 bin sandıkta oy kullanabilecekler. Öte yandan şu anki verilere göre yurt dışı kütüğüne kayıtlı olan 2 milyon 929 bin 389 seçmen yine referandumda sandık başına gidecek. Bu seçmenler 57 ülke, 119 temsilcilik ve 32 sınır kapısından oy verme işlemini gerçekleştirebilecek

Hangi sandıkta görevliyim - Referandum Sandık Kurulu Görevlileri Sorgulama

Hangi sandıkta görevliyim - Referandum Sandık Kurulu Görevlileri Sorgulama. Öğretmen ve memurlar, Yüksek Seçim Kurulunun seçmen sorgulama sistemi üzerinden görevli olup olmadıklarını, görevli ise hangi sandıkta görevli olduklarını sorgulayabilmektedir.

HANGİ SANDIKTA GÖREVLİYİM SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

Sandık Görevlileri Yüksek Seçim Kurulunun seçmen sorgulama sistemi üzerinden  hangi sandıkta görevli olduklarını sorgulayabilmektedir. Bu işlem için ysk seçmen sorgulama sistemine giriş yapmak yeterlidir. Açılan seçmen bilgileri sayfasının altında yer alan  "Yurt İçi Sandık Kurulu Görev Bilgisi Sorgulama Sonucu" kısmında sandık görevli bilgilerinizi görebilirsiniz.

Sistemde aşağıdaki bilgilere yer verilmektedir.

"Sandık Alanı:   ............

Sandık No    :  ............

Seçim Adı    :  2017 HALKOYLAMASI

Seçim Tarihi : 16/04/2017

Görev Türü   : Sandık Kurulu Başkanı

Asil/Yedek Üye: ..............

Kurs Yeri    : .................

Kurs Tarihi : ..................... "

Referandum Görevli Ücretleri-2017 Seçim Görevli Ücretleri

Yüksek Seçim Kurulu 2017 yılı ilk 6 ayında Sandık Kurulu Başkanlarının günlük ücretleri 90 TL, üyelerin ise 81 TL olarak belirlemiştir.

Eğitim verilen devlet memuru sandık kurulu başkanlarına 3 gündelik, Devlet memuru olan ve eğitim verilen üyelere 2 gündelik, eğitim verilmeyen sandık kurulu memur üye ile siyasi parti üyelerine 1 gündelik verilmektedir. Buna göre 2017 referandum görevlilerine 81 TL ile 270 TL arasında ücret verilecektir.

Başkan 90,00 x 3 = 270 TL (Devlet memuru olan ve eğitim verilen başkan)

Üye 81,00 X 2 = 162 TL (Devlet memuru olan ve eğitim verilen üye)

Üye 81,00 X 1 = 81 TL (Eğitim verilmeyen sandık kurulu memur üyesi ile siyasi parti üyeleri)
 

Anayasa değişikliği için yapılacak referandumda oyun ne olacak? - TIKLA OYUNU KULLAN

Anayasa değişikliği için yapılacak referandumda oyun ne olacak? 16 Nisan öncesi anketimize katılarak oyunuzu kullanabilirsiniz...

OYUNU KULLANMAK İÇİN TIKLA;

 

Anahtar Kelimeler: Referandum Sonuçları 2017

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En çok hangi diziyi izliyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner6
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV
banner5