23 Kasım 2017 Perşembe

Fenerbahçe Cagliari maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Bugün hava nasıl olacak? - 16 Şubat 2017

Hava sıcaklığının ülkemizin kuzeybatı kesimlerinde 1 ila 3 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

16 Şubat 2017 Perşembe 10:25
Bu haber 173 kez okundu
Bugün hava nasıl olacak? - 16 Şubat 2017
Bugün hava nasıl olacak? İşte Meteorolojiden alınan son bilgiler...

Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara'nın doğusu, İç Anadolu'nun kuzeydoğusu, Karadeniz, Doğu Anadolu'nun güneydoğusu ile Ankara'nın kuzey kesimleri, Kütahya, Eskişehir, Çankırı, Niğde, Karaman, Erzincan ve Ardahan çevrelerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Ordu, Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin illerinde kıyılarda kuvvetli, iç ve yüksek kesimlerde yoğun kar yağışı (20 cm. ve üzeri) şeklinde olması bekleniyor. Rüzgarın; Marmara, Kıyı Ege, Akdeniz, İç Anadolu'nun güneyi, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, Doğu Anadolu'nun güney ve batısı ile Güneydoğu Anadolu'nun kuzeyinde kuzey yönlerden kuvvetli (30-60 km/sa) olarak eseceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu kesimlerde yer yer pus ve sis hadisesi ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor.
YOĞUN KAR YAĞIŞI UYARISI: Kar yağışının; Ordu, Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin illerinde kıyılarda kuvvetli iç ve yüksek kesimlerinde yoğun (20 cm üzeri) olması beklendiğinden meydana gelebilecek ulaşımda aksamalar, buzlanma ve don olayı, eğimin dik olduğu yamaçlarda çığ riski gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA
Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde bölgenin doğu kesimlerinin hafif olmak üzere karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; Kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetlice (30-50 km/sa) esmesi bekleniyor. Sabah ve gece saatlerinde hafif buzlanma ve don olayı, gece saatlerinde güney ve doğu kesimlerinde yer yer pus ve sis görüleceği tahmin ediliyor.

BURSA, 5Çok bulutlu, sabah saatlerinde hafif olmak üzere kar yağışlı

İSTANBUL, 6


Çok bulutlu, sabah saatlerinde hafif olmak üzere karla karışık yağmur ve kar yağışlı

KIRKLARELIi 7
Parçalı bulutlu

SAKARYA, 5
Çok bulutlu, sabah saatlerinde kar yağışlı

EGE
Az bulutlu, iç kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, sabah saatlerinde Kütahya çevrelerinin hafif kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor. Rüzgarın kıyı kesimlerinde kuzey yönlerden kuvvetli olarak (30-50 km/sa) eseceği tahmin ediliyor.

A.KARAHiSAR, 2
Parçalı ve çok bulutlu

AYDIN, 11
Parçalı ve az bulutlu

iZMiR, 11


Parçalı ve az bulutlu

MANiSA, 8
Parçalı ve az bulutlu

AKDENİZ
Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın kuzey yönlerden kuvvetlice (30-50 km/sa) esmesi bekleniyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı görüleceği tahmin ediliyor.

ADANA, 13
Parçalı ve az bulutlu

ANTALYA, 15


Az bulutlu

HATAY, 11
Parçalı ve az bulutlu

KAHRAMANMARAŞ, 7
Parçalı bulutlu

İÇ ANADOLU
Parçalı ve çok bulutlu, Sivas çevreleri ile sabah saatlerinde Ankara'nın kuzey kesimleri, Eskişehir, Çankırı, Yozgat, Kayseri, Niğde ve Karaman çevrelerinin hafif kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

ANKARA, 2


Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde kuzey çevreleri hafif kar yağışlı

ÇANKIRI, 2
Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı hafif kar yağışlı

KARAMAN, -1
Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde hafif kar yağışlı

KONYA, 1
Parçalı ve çok bulutlu

BATI KARADENİZ
Çok bulutlu, bölge genelinin aralıklı kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı, gece saatlerinde yer yer pus ve sis bekleniyor.

BARTIN, 3
Çok bulutlu, aralıklı kar yağışlı

BOLU, -1


Çok bulutlu, aralıklı kar yağışlı

DÜZCE, 3
Çok bulutlu, aralıklı kar yağışlı

ZONGULDAK, 3
Çok bulutlu, aralıklı kar yağışlı

ORTA ve DOĞU KARADENİZ
Çok bulutlu, bölge genelinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Ordu, Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin illerinde kıyılarda kuvvetli, iç ve yüksek kesimlerde yoğun kar yağışı (20 cm ve üzeri) şeklinde olması bekleniyor. Rüzgarın; kıyı kesimlerde kuzey ve kuzeybatı yönlerden kuvvetli (40-60 km/sa) olarak eseceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde kıyılarda hafif, iç kesimlerde kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayı bekleniyor.

AMASYA, 2
Çok bulutlu ve kar yağışlı

ORDU, 4
Çok bulutlu, yoğun olmak üzere karla karışık yağmur ve kar yağışlı

SAMSUN, 4
Çok bulutlu, karla karışık yağmur ve kar yağışlı

TRABZON, 4
Çok bulutlu, yoğun olmak üzere karla karışık yağmur ve kar yağışlı

DOĞU ANADOLU
Çok bulutlu, bölgenin güneydoğusu ile Erzincan ve Ardahan çevrelerinin kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; güney ve batı kesimlerde kuzey yönlerden kuvvetlice (30-50 Km/sa) esmesi bekleniyor. Bölgenin kuzeydoğusunda kuvvetli olmak üzere bölge genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte, sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesi görüleceği tahmin ediliyor.

ELAZIĞ, 4
Parçalı ve çok bulutlu

ERZURUM, -7
Parçalı ve çok bulutlu

KARS, -12
Parçalı ve çok bulutlu

MALATYA, 4
Parçalı ve çok bulutlu

GÜNEYDOĞU ANADOLU
Parçalı ve çok bulutlu, Siirt çevrelerinin aralıklı kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; kuzey kesimlerde kuzey yönlerden kuvvetli (30-50 km/sa) olarak esmesi bekleniyor. Sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde buzlanma ve don olayı görüleceği tahmin ediliyor.

ADIYAMAN, 8
Parçalı bulutlu

DİYARBAKIR, 6
Parçalı bulutlu

GAZİANTEP, 7
Parçalı bulutlu

SİİRT, 2
Çok bulutlu, aralıklı kar yağışlı

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En çok hangi diziyi izliyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner6
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV
banner5