21 Ocak 2018 Pazar

Fenerbahçe Cagliari maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Batum FDK Hukuk ve Danışmanlık sözleşmelere başladı

Gürcistan-Acara Özerk Cumhuriyetinin başkenti Batum'da kısa bir süre önce çalışmalarına başlayan FDK Hukuk ve Danışmanlık Bürosu söleşmelere başladı. Konuyla ilgili olarak “FDK Hukuk ve Danışmanlık Bürosunun” gazetemiz Türkiye-Gürcistan Haberci gazetesine yaptığı özel açıklama şöyledir;

15 Şubat 2017 Çarşamba 12:56
Bu haber 1258 kez okundu
Batum FDK Hukuk ve Danışmanlık sözleşmelere başladı
“Türkiye’de Ankara ve İstanbul başta olmak üzere yurtdışında ise merkezi Moskova olan Rusya Federasyonu ve son olarak Gürcistan-Acara Özerk Cumhuriyetinin başkenti Batum'da faaliyet göstermeye başlayan FDK Hukuk Bürosu çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye ile Gürcistan devletleri arasında son zamanlardaki gelişen yakın münasebetlerden kaynaklı artan yoğun sosyal ve ticaret hacmi ile bir ihtiyaç haline gelen şirket ve şahıslar arasındaki yaşanan hukuki ihtilafları çözme amacıyla faaliyete başlayan Gürcistan’ın ilk ve tek Türk ortaklı hukuk ve ticari danışmanlık bürosu çalışmalarına devam ediyor.

Çalışma alanı kapsamında ticari firmalarla sözleşmelerini imzalamaya başlayan hukuk ve ticari danışmanlık ofisi Türk firmaları arasında yoğun ilgi ve heyecanla karşılandı. Bünyesinde Türk ve Gürcü avukatların görev aldığı ofiste ayrıca mali müşavirlerde bulunmaktadır. Firmaların işlemlerinde doğabilecek muhtemel hukuki ve idari uyuşmazlikları doğmadan önleme ve bunun yanı sıra doğmuş sorunların çözümü için faaliyet gösteren FDK Hukuk ve Danışmanlık ofisi ayrıca hukuki alacak takibi ile mahkeme işlemlerini de takip etmekte ve sorunlara çözüm bulmaktadır.”

FDK Hukuk Bürosu irtibat bilgileri:

Tel: +995 422 21 26 00 Tel: +995 577 38 37 50 Mail: info@cncgeorgia.com

Web: www.fdklawoffice.com Adres: Gogebashvili Street No: 60/2 Batum/GEORGIA

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En çok hangi diziyi izliyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
banner6
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV
banner5