21 Ocak 2018 Pazar

Fenerbahçe Cagliari maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

19-25 Haziran haftası burç yorumları

Her yarın yepyeni bir fırsat! Kendinizi hazır hissetmek için, deneyimli astrologların haftalık burç yorumlarını kaçırmayın!

20 Haziran 2017 Salı 15:13
Bu haber 81 kez okundu
19-25 Haziran haftası burç yorumları
 

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları
Haftanın ilk günleri kendinizi duygusal anlamda gergin ve huzursuz hissedebilirsiniz. Hayatınızla ilgili yapamadığınız değişiklerde şartları fazlasıyla zorlamak isteyebilirsiniz. İlişkilerinizi yıpratmaktan vazgeçip, hem partnerinize hem de kendinize bir şans daha vererek yol almalısınız. Kariyerinize dair eski kalıpların yıkılacağı önemli bir karar aşamasından geçiyor olmak bu haftayı unutulmaz kılabilir. Kariyerinizi ifade eden oluşumlar ve hayalleriniz artık sizlere çok daha yakın. Terfi edebilir ya da hayalinizde ki bir pozisyonda çalışma şansı bulabilirsiniz.20 Haziran tarihinde finansal konularınıza dikkat etmeli ve doğru yönlendirmeler yapmalısınız. Hafta sonuna doğru yakın çevre destekleriniz artıyor. Arkadaşlarınızla geçireceğiniz zamanlar sizlere önemli bir fırsatın kapılarını açabilir. Aşk ve flörtler konularında da şansın sizlerle güçlü bir şekilde olduğu hafta. Özel tanışmalar hayatınızda güçlü etkileri de getirebilir.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları
Haftaya yakın çevre iletişimlerinizin güçlenmesiyle başlangıç yapmaktasınız. İletişimsel anlamda ihtiyacınız olan bilgileri rahatlıkla öğrenebilir ve soru işaretlerinizi giderebilirsiniz. Bunun yanında seyahat planları yapabilir eğitimsel bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz.19 Haziran ve takip eden süre içerisinde yalnız kalmak ve kendinizi biraz daha olaylardan izole etmek adına olumlu bir süreç olacak. Bazı sağlık sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.22 Haziran tarihinde maddi ve finansal oluşumlarınızı kontrol etmenizde fayda var. Gereksiz harcamalar gerginlik yaratabilir. Evli olan Boğaların ilişkilerinde bazı sorunlar baş gösterebilir. İlişkide haklı ya da haksız taraf olmak önemli değildir. Uzlaşmada başarı nasıl kolay sağlanır olan bu. Devam eden yoğun streslerinizin özel hayatınıza olumsuz yansımasına izin vermeyin. Bekâr boğalar adına aşk fırsatları gündemde olacakken,20 Hazirana kadar yeni tanıştığınız kişilere şans vermenizi öneririm. 24 Haziran Yengeç Yeniayı

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları
Haftaya finansal ve ekonomik anlamda toparlamanız gereken bazı sorumluluklarla başlıyor olabilirsiniz. Önemli iş teklifleri alabilir ve yöneticilerinizle önemli projelerin başlangıçları için çaba gösterebilirsiniz. Başarılı işbirlikleri ve ortaklıklara imza atabilirsiniz.19 Haziran bu anlamda ideallerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirmeniz için sizlere sürpriz bazı fırsatlar sunabilir. Aşk ve ilişkilerle ilgili gayet aktif bir süreç. Karar vermekte zorlandığınız yürümeyen ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bekâr İkizler Burçlarının alacağı kararlar kadersel ve bundan sonraki süreçlerini uzun vadede etkileyecek nitelikte olabilir. Önemli bir hafta özel hayatınızda ne ektiyseniz onu biçiyor olacaksınız. Duygusal ilişkilerinizi ego mücadelesi haline getirmekten kaçınmalısınız. İdeallerinizi planlarken güvenilir kişilerden fikirsel destekler almalı ve gerçekleri daha net bir şekilde görmelisiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumları
Haftaya başlarken kariyer hayatınızla ilgili sürpriz bazı konu ve gelişmeler gündeme gelebilir. Hesapta olmayan konu ve olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız. Gözden kaçan her detay sizleri zor durumda bırakabilir. Rakiplerinizi sevindirecek bazı hatalar yapmamaya özen göstermeli ve ani çıkışlar yapmamalısınız. Geçmiş dönem finansal sorunları ile yüzleşmeniz gerekebilir. Dengeleri bulmak zorunda kalabilirsiniz. Hayata karşı dik durmanız gereken özel bir zaman dilimi. Bazı konu ve olayları arka planda bırakıp sadece izlemeniz gerekli. İlişkilerinizi daha izole bir şekilde yürütmek isteyebilirsiniz. Bu dönemler karar vermek adına pek uygun sayılmaz. Sağlık problemleri olan Yengeçlerin ekstra dikkatli olması ve özenli olması adına önemli bir dönem. Yeni aşklar henüz güven vermiyor olabilir. Bu durumdan şikâyet edip arka plan araştırması yapıp kendi kendinize komplo teorileri kurmayın.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları
Haftaya temponuzu yükselterek başlangıç yapıyorsunuz. Seyahat planlarınızı oluşturabilmeniz için önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatınızda gerçekleştirmek istediğiniz uzun vadeli projelerin planlarını yapabilirsiniz. Dini ve düşünsel anlamda hayatınızı etkileyecek bazı düşünce kavramları yeniden şekillenebilir. İletişimsel anlamda da yoğun geçen bir hafta olacaktır. İletişimleriniz bu hızda akarken sizin de olaylara vermiş olduğunuz tepkiler geleceğinizi şekillendirecek kararlar olabilir. İnanç gösterdiğiniz ve istediğiniz her konu sadece istemekle olmayacaktır bu amaçlar için yapacağınız mücadele sizleri farklı bir noktaya taşıyacaktır. Bazı konularda sınırlarınızı bilmeli ve karşı tarafında sizinle eşit haklara sahip olduğunu unutmamalısınız.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları
Hafta sizler için zor meselelerinizi çözmeniz adına cesaretlendiriyor olacaktır. Var olan finansal hukuki sorunlarınız için çözüm arayışına girmek isteyebilir bu durumla ilgili girişimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Güç mücadelesinde önemli bir aşama sizleri bekliyor olacak. Girişimleriniz somut olmasa bile karşı tarafa yetkinliğinizi ve gücünüzü göstermek isteyeceğiniz bir süreç. Hafta ortasından itibaren ise aşk ve flörtlerinizi ilgilendiren alanlarda önemli başlangıçlar sizi bekliyor olabilir. Âmâ sizin kafanızda hayatınızla ilgili netleşmeyen bazı durumlar ve engeller olabilir. Alacağınız kararlarda aceleci davranmamanızı öneririm. Kendinize özel zamanlar ayırmak isteyeceğiniz biraz da uzaklaşmak isteyebileceğiniz bir dönem. Yoğun iş temposundan kaçamasanız bile evde sadece kendinize yalnız bir zaman dilimi ayarlamak ve kafanızı dinlemek ideal bir tavır olacaktır.22-23 Haziran tarihlerinde kariyerinizde otoriter figürlerle iletişime dikkat.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumları
Haftaya başlarken ilişkilerinize karşı daha hassas olmalısınız. İlişkiler arenasında ipler gerilebilir. Farkında olmadığınız önemli konular ve detaylar artık sorun haline gelebilir. Kendinize yapılmış olduğunu düşündüğünüz haksızlık olarak saydığınız konular geçmişten getirilen bazı yanlışların bedelleri olabilir. Karma yasası bu hafta sizleri iletişim ve ilişkiler alanında zorlayabilir. Bu noktada vereceğiniz sınavlarda zaten sizleri önemli gelecek kararları oluşturmanızı deneyimletecektir.20 Haziran tarihinde borçlar, alacaklar, miras, nafaka, vergi ve eşin parası ile ilgili konularda hesapta olmayan bazı sıkıntılar ve gerginlikler oluşturabilir. Hafta sonuna doğru çok daha yapıcı ve güzel etkiler altındasınız. Yeni tanışmalar gündeminizde olacakken, kariyeriniz, eğitiminiz ve yurtdışı ile ilgili planlarınızın da ön planda olacağı bir hafta.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları
Haftaya çalışma ortamınız ve çalışma hayatınızı ilgilendiren konularla başlangıç yapıyor olacaksınız. Kariyerinizle ilgili önemli sorunların üstesinden gelebileceksiniz. Çalışma hayatınızdaki anlamsız ve yoğun olan stresi çözümleyebileceksiniz. Mesai arkadaşlarınızla aranızdaki sorunları aşabilir ve çalışma ortamınızda önemli yenilenmeler oluşabilir. Sağlığınız ve beslenme düzeninizle ilgili de şifa bulabileceğiniz yeni düzenlemelere gidebileceğiniz bir süreç. Hafta ortasından itibaren ilişkileriniz, birliktelikleriniz ve ortaklıklarınız haftaya damga vuracak. İlişkisi olmayanlar adına yeni ve dikkat çekici kişilerle tanışma olanakları sunabilir. Ekonomik anlamda bir toparlanma yakalayacaksınız. Bunu sağlarken tekrardan şartları zorlamamanızı önerebiliriz. İlişkilerinde sorun yaşayan bazı Akrepler de bu hafta partnerleri ile uyumlarına yeni bir boyut kazandırmak isteyebilirler. Uyum ve denge yakalamak, sevginizi ifade etmek için uygun bir zaman dilimi.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları
Hafta sizler için aşk ve ilişkisel anlamında ciddi uyarılarını yapmaya geliyor olacak. Aşk hayatınızda sizleri huzursuz eden ve gelecek korkusu, kaygısı yaşatan bazı konuları partnerinizle konuşmaya yöneltebilir. Yaşanılan bazı geçmiş problemler ve geçmiş sorgulamaları hesaplaşmaları sizleri zor durumda bırakabilir. Sorumluluk ve ciddiyet gerektiren her konu artık hayatınıza yerleşmiş bulunmakta. Sıra geldi kararlılığınızı göstermeye. İlişkilerde yaşanılan bu olaylar stresinizin dozunu ayarlayamamanıza sebebiyet verebilir. Bu da bazı sağlık sorunlarını birlikte getirebilir.22-23 Haziran tarihinde bu anlamda bazı gerginliklerden uzak durmanız gerekmekte.24 Haziran tarihinde finansal konu ve problemlerinizi çözebilirsiniz.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları
Haftaya aileniz ve evinizle ilgili stres yaratacak bazı konu ve problemlerle başlayabilir. İlişkileriniz ve özel hayatınız sizlere duygusal anlamda baskı yaratabilir. Düşünsel anlamda partneriniz sizi sabote edebilir ve bu anlamda sizinle restleşme noktasına gelebilir. Daha sakin olmanızı tavsiye edebiliriz. Gerginliklere yol açabilecek davranışlardan uzak durmalısınız. Bu hafta değişimlere karşı kendiniz hazırlamanız gerektiğinin sinyallerini alabilirsiniz. Değişimden pek hoşlanmasanız da bazı konularda önemli farkındalıklar kazanmanız mümkün. Hafta ortasından itibaren sosyal çevrede popülariteniz artacak. Yeni tanışmalar ve hoş bazı yaklaşımlar sizi tatmin edebilecek. İlişkisel anlamda küçük çabalarla yeni bir ilişkiyi yürütmeniz ve hayatınıza dahil etmeniz mümkün olabilecek. Sürpriz fırsatlar sizlerle. İlişkisi olan Oğlakların ilişkileri adına fedakârlıklar yapmaları gereken bir zaman dilimi olabilir.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları
Hafta geneli sizler için iletişimi yoğun bir zaman dilimini işaret etmekte. Haftanın ilk günleri seyahatleriniz ve iletişimleriniz gündemde olacaktır.19-20 Haziran tarihlerinde beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren aileniz ve evinizle ilgili konuları gündeminize alabilirsiniz. Aile üyelerinizle aranızda geçen konuşmalarda hırslı davranışlardan kaçınmalısınız. Ailenizin hukuki sorunlarına ve sorumluluklarına karşı biraz daha duyarlı ve sağduyulu olmanız gerekebilir.22 Haziran tarihinde aşk ve ilişkilerle ilgili gerginlik yaratan bazı sıkıntılarla baş etmeniz gerekebilir. Yanlış anlayabilir ya da anlaşılabilirsiniz. Bu anlamda davranışlarınızı kontrol ederseniz sorunlarınızı hafif atlatabilirsiniz.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları
Haziran sizler için yoğun ve yorucu geçse de artık bu hafta sizler için rahat bir nefes alma zamanı gelmiştir. Geçmişten getirdiğiniz bazı sorunları yeniden şifalandırıp ve çözüme kavuşturabileceğiniz bir süreç. Bazı gerçekleri daha net algılayıp hemen sonuca varabilmeniz mümkün. Aşk hayatınızın önemli ölçüde hareket kazanacağı, hobilerinizi gerçekleştireceğinizde güzel bir hafta olacak. Duygularınızdan ve ne hissettiğinizden emin olmanız sizi ilişkiniz içerisinde iyi bir yere taşıyacaktır.22-23 Haziran tarihlerinde ailenizle olan ilişkilerinizde bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Özellikle annenizle yaşayacağınız polemiklere dikkat etmelisiniz. Çözüme kavuşturamadığınız her konu için duygusal bir gerginlik yaratmayın. Kariyerinizle ilgili 22-25 Haziran tarihleri aralığına özellikle dikkat edin. Sorumluluklar anlamında sizi zor durumda bırakacak bazı sorunları oluşabilir.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En çok hangi diziyi izliyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
banner6
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV
banner5