15 Aralık 2017 Cuma

Fenerbahçe Cagliari maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Fikirler Yarışsın Engeller Aşılsın “Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışması”

Türkiye’de özel eğitim alanında kullanılan materyal ve etkinliklerin tüm eğitimciler tarafından bilinmesi, paylaşılması ve yenilikçi, özgün, yaratıcı, işlevsel çalışmaların teşvik edilmesi amacıyla 2016 yılında ilki düzenlenen Fikirler Yarışsın Engeller Aşılsın “Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik” yarışmasının ikincisi düzenlenecek.

13 Şubat 2017 Pazartesi 22:09
Bu haber 200 kez okundu
Fikirler Yarışsın Engeller Aşılsın “Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışması”
Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışması, bir önceki yılda olduğu gibi “materyal ve etkinlik” olmak üzere iki kategoride düzenlenecek. Katılımcılar; görme, zihinsel, işitme, ortopedik yetersizliği olan bireyler ile özel öğrenme güçlüğü, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, dil ve konuşma güçlüğü ile otizmi olan bireylere yönelik hazırladıkları eğitim materyalleri ya da etkinlikler ile yarışmaya katılabilecek. Yarışmaya Millî Eğitim Bakanlığına bağlı resmî ve özel kurumlarda görev yapan öğretmenler, yöneticiler ile üniversitelerde görev yapan akademik personel ve öğrenim gören öğrenciler katılabilecek.

 

Bu yıl yarışmada 6 kişiye derece ödülü, 44 kişiye mansiyon ödülü olmak üzere toplam 50 ödül verilecek. Mansiyon ödülleri materyal kategorisinde 27 kişi, etkinlik kategorisinde 17 kişi olarak belirlendi. Materyal kategorisinde; birinciye 10 bin, ikinciye 7 bin 500, üçüncüye 5 bin, yirmi yedi kişiye bin 500 lira ödül olarak verilecek. Etkinlik kategorisinde ise; birinciye 10bin, ikinciye 7 bin 500, üçüncüye 5 bin, on yedi kişiye de bin 500 lira ödül olarak verilecek.

 

Katılım koşulları ve yarışma takvimine ilişkin detaylı açıklama orgm.meb.gov.tr adresinden daha sonra duyurulacak.

Kaynak: http://meb.gov.tr/m/haber/12925/tr

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En çok hangi diziyi izliyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner6
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV
banner5