22 Ocak 2018 Pazartesi

Fenerbahçe Cagliari maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

AÖL sınav sonuçları açıklandı - MEB AÖL sonuçları Sorgulama

AÖL sınav sonuçları açıklandı- MEB AÖL sonuçları Sorgulama adresi için tıklayınız. MEB tarafından 12-19 Mart tarihlerinde düzenlenen AÖL sınav sonuçları açıklandı. AÖL sınav sonuçları öğrenmek için aktif linki tıklayınız. AÖL sınav sonuçları eş zamanlı olarak haberimizde.

29 Mart 2017 Çarşamba 12:21
Bu haber 97 kez okundu
AÖL sınav sonuçları açıklandı - MEB AÖL sonuçları Sorgulama
 AÖL sınav sonuçları açıklandı - MEB AÖL sonuçları Sorgulama adresi için tıklayınız. MEB tarafından 12-19 Mart tarihlerinde düzenlenen AÖL sınav sonuçları açıklandı. AÖL sınav sonuçları öğrenmek için aktif linki tıklayınız. AÖL sınav sonuçları eş zamanlı olarak haberimizde.


Alınan bilgilere göre AÖL 2. dönem sonu sınavlarının soruları ve cevapları http://aol.meb.gov.tr/ adresinden açıklanacak. Sonuçların ise Nisan ayında sistem üzerinden erişime açılması bekleniyor...

AÖL SINAV SORULARI VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYIN!

AÖL SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN!

MEB tarafından gerçekleştirilen AÖL 2. dönem sonu sınavları 18-19 Mart tarihinde gerçekleştirilen 3 oturumun ardından sona erdi. AÖL sınav soru ve cevapları henüz yayınlanmadı. Sınav soruları cevapları http://aol.meb.gov.tr/ adresinden sorgulanabilecek. 

AÖL 2. DÖNEM SONU SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

18-19 Mart tarihinde gerçekleştirilen AÖL 2. dönem sonu sınavlarının sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı İş takvimine göre 21 Nisan tarihinde adaylara duyurulacak. AÖL 2. dönem sonu sınavlarının açıklanmasının ardından 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı III. dönem kayıt yenileme işlemleri 08-18 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek.

AÖL SINAV SONUÇLARINA İTİRAZ

Adayların sınav sorularına itirazlarını, sınavdan sonra en geç 3 gün içinde, sınav sonuçlarına ait itirazlarını ise sonuçlar açıklandıktan sonra en geç 5 gün içinde yapmaları gerekmektedir. İtirazlar için öncelikle, Yenilik ve eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin,
T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Ankara-Beşevler veya

Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Ankara-Merkez veya

Türkiye Halk Bankası A.Ş. Ankara-Küçükesat

Şubelerinden herhangi birine "Kurumsal Tahsilât Programı" aracılığı ile 20 (Yirmi) TL itiraz ücreti yatırılacaktır.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En çok hangi diziyi izliyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
banner6
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV
banner5